Menu

Okul için Saç Modelleri (Örgü, Kesim ve Saç Toplama)

İlkokul, ortaokul veya lise… Genç kızların ve çocukların okula giderken sık yaptığı veya anneler tarafından sıklıkla tercih edilen okul saç modellerini yazımızda sizlerle paylaşacağız. Birbirinden güzel saç modellerini ister ilkokul isterse de ortaokul öğrencilerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Liseye giden genç kızlar ise bu konudaki veya sitemizdeki genç kız saç modellerini okullarda okul saç modeli olarak kullanabilir.

Aşağıdan sayfa sayfa geçerek modelleri ve yapılışlarını görebilirsiniz. En son sayfada da okul için uygulanabilecek saç modellerini örnek olarak sizlere hazırladık.

Okulda bukle bukle maşalı, yapılı saçlar oldukça abartılı görünür. Oysa örgü,  dalgalı saçlar çok doğal ve yapması da çok kolay. Nemli saçlarınıza deniz spreyi sıkıp burgu burgu yaparak, elinizle şekil vererek kurutun; hepsi bu. Diğer okul saç modelleri için geçiş yapın.

Havalı bir ev topuzunu sokağa taşımak çok zordur, bir türlü evdeki gibi olmaz. Eğer saçlarınız yeterince uzunsa tepeden bir atkuyruğu yapar gibi toplayıp son aşamada saçınızı lastikten tamamen çıkarmayın kalan saçlarınızı gelişigüzel bu topuzun etrafında döndürüp tutturun. Ellerinizle topuzunuzu biraz dağıtarak, sağdan soldan saçlar çıkararak güzel bir model yakalayabilirsiniz.

DEKOEVİM

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir