Menu

Bir Kızla İlk buluşmada nelerden konuşulur?

İlk buluşma özellikle bayanlar tarafından çok önemlidir. Bu yüzden bir erkek bir kızla ilk buluşmasında konuşacaklarını, anlatacaklarını önceden ayarlamalı, kıyafet seçimini önceden yapmalıdır. İlk buluşma, ilk etki…

İlk buluşmada sadece kendi giydiğiniz değil arkadaşınızın ne giydiğini takip etmek, ona iltifat etmek, onu onaylamak gibi jestler ilerleyen zamanlarda akılda kalacaktır. Özellikle ilk dinlenilen müzik, ilk giyilen elbise gibi konular evlilikten sonra da muhabbet konusu olduğu için önemlidir.

Kızlar erkeklere göre daha romantik ve daha duygusal yapıda oldukları için ilk buluşmadaki detaylara önem verirler. İlk buluşmada dinlenilen şarkı, ilk buluşmada giyilen kıyafet, ilk buluşmada yapılan sakarlıklar ilerleyen yıllara hoş bir anı olarak saklanır hafızalarda.

İlk buluşmaya giderken rahat olmalı ve rahat olacağınız kıyafetler seçilmeli. Olduğunuz gibi görünmeli, doğal davranmalısınız. Telefonla oynamamalı, sohbet bittiğinde konuşulacak konuyu siz açmalısınız. Ailesini, arkadaşlarını, yaptıklarını sorabilir gelen yanıtlara göre kendi durumunuzu o sormadan anlatabilirsiniz.

Ne iş yaptığınızı, vaktinizi nasıl geçirdiğinizi, nelerden hoşlandığınızı anlatabilirsiniz ama sürekli soru sorarak onu yormamalı, sürekli siz veya sürekli o konuşmamalı. Ne içtiğini sorarak ısmarlayabilir, ilerleyen vakitlerde birşeyler daha içmez misini garsondan önce sormalısınız. Güzel iltifatları ara ara yapmalı, buket olmasa da ilk buluşmaya bir gülle veya bir çiçekle birlikte gitmelisiniz.

DEKOEVİM

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir