Menu

Bir Erkekle İlk buluşmada nelerden konuşulur?

İlk buluşma kızlar kadar ne kadar önemliyse erkekler açısından da o kadar önemlidir. Bu yüzden buluşmaya gidince nasıl bir hal takınmanız gerekir, hangi konularda konuşmanız gerekir önceden belirlemeniz faydanıza olacaktır. İlk buluşma daha çok tanışma ve tanıtma buluşması olduğu için konuşma aralarında kendinizi tanıtacağınız gibi sorularınızla ciddi bir adım atacağınız partnerinizi de tanımayı amaçlamalısınız.

Bir kızla ilk buluşmada sorulacak sorular nelerdir?

Karşınızdaki kişiyi tanımak amaçlı sorular yöneltmelisiniz. Bu sorular soru-cevap şeklinde olursa karşı tarafa bir güven veremezsiniz. Bu yüzden sohbet havasında konuyu bağlayarak hem soru sorun hem de sorulanları cevaplayın.

Yaşadığı yeri, ailesini, sevdiği aktiviteleri, okuduğu kitapları, izlediği filmleri, dinlediği müzik türlerini sorabilir ve muhabbeti ilerletebilirsiniz.

Bir kızla ilk buluşmada kaçınılacak durumlar nelerdir?

Sohbette konu bulmayıp eee daha daha nasılsın, eee biraz da sen anlat gibi kendiniz konuşmadan sohbet etmeden topu sürekli karşı tarafa atmanız arkadaşınızı sizden soğutacaktır. İlgilendiği bir konuyla ilgili konuşmada ilerleyebilirsiniz. Kendi bir anınızı sohbet esnasındaki konuya bağlayabilirsiniz. Daha önce bulunduğunuz mekanla ilgili yaptıklarınızı anlatabilirsiniz.

DEKOEVİM

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir