Menu

2018’de Çok Tercih Edilecek Yeni Gelinlik Modelleri

2017 yılı düğünlerinde tercih edilen gelinlik tarzları 2018 gelinlik modellerinde de kendisini gösterecek. 2018 Gelinlik modellerinde gelin adaylarına seçenek olarak gösterilecek gelinliklerden biri de şüphesiz prenses gelinlik modelleri.

2018’de en çok tercih edilecek gelinlik modelleri arasında göstereceğimiz gelinlikleri ve gelinlik detaylarını aşağıda paylaşıyoruz. Farklı ve birbirinden güzel nice modeller arasından yaptığımız bu tercihler sizlerin de hoşunuza gidecek.

2018 yılında dünya evine girecek ve düğünü 2018’de olacak gelin-damatlar için gelinlik arayışı heyecanı şimdiden başlamıştır. Farklı modeller, farklı detaylar gelin olacakların akıllarında olsa da hazır gelinlik almak isteyenlerin gelinliğin genel görünümünde fazla değişiklik yapamayacağı gayet açık. Duvakta, gelinlik detaylarında ise değişiklikler yapılabiliyor.

Özellikle gelinlik modellerinde dekolte kısmın kapatılması, dantel detaylar, strapleze tek kol ekleme gibi seçeneklerle gelin adaylarının gelinlik konusunda aklındaki soru işaretleri kalkıyor. İşte sizler için önerebileceğimiz ve 2018’de Çok Tercih Edilecek Yeni Gelinlik Modelleri..

DEKOEVİM

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir